۱۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان شهرستان هیرمند توزیع شد

مسئول مرکز نیکوکاری و فرهنگی حضرت ام المومنین خدیجه کبری (سلام الله علیها ) گفت: به مناسبت فرار سیدن ماه مبارک رمضان تعداد 100 بسته غذایی بین نیازمندان شهرستان هیرمند توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن سارانی مسئول مرکز نیکوکاری و فرهنگی حضرت ام المومنین خدیجه کبری (سلام الله علیها ) در گفتگو با ندای هیرمند؛ گفت: به مناسبت فرار سیدن ماه مبارک رمضان تعداد 100 بسته غذایی بین نیازمندان شهرستان هیرمند توزیع شد.

وی افزود: ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خداوند است؛ لذا در این ماه بنا بر دستورات الهی تاکید شده است تا دست نیازمندان را گرفته و آنها را در این ماه تنها نگذاریم.

سارانی تصریح کرد: اقلام توزیع شده شامل پنیر،م ماکارونی،سویا، روغن و ... بوده است که نیازمندان بتوانند در این ماه بخشی از وعده های غذایی خود را بر طرف نمایند.

مسئول مرکز نیکوکاری و فرهنگی حضرت ام المومنین خدیجه کبری (سلام الله علیها) گفت: این مرکز زیر نظر دفتر امام جمعه شهرستان هیرمند است و افراد نیازمند را مردم و یا خود کارکنان این مرکز شناسایی می کنند.

وی تصریح کرد: بسته های غذایی توزیع شده در شهرستان هیرمند به کمک مردم و مسئولین شهرستان جمع آوری و در نهایت توسط این مرکز بین نیازمندان شهرستان تقسیم شد.

خواندن 357 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

جستجو در کل مطالب